MİLLET BAHÇESİ PROJESİ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINCA...
  • Reklam
  • Reklam
  • Reklam
  • Reklam
  • Reklam

MİLLET BAHÇESİ PROJESİ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINCA ONAYLANDI.

Millet Bahçesi ”yapılmak üzere Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve Bakan Yardımcısı Fatma Varank’ın onayı ile Osmaneli belediyesine tahsis işlemi tamamlandı.

14 Şubat 2021 - 13:34

Millet Bahçesi ”yapılmak üzere Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve Bakan Yardımcısı Fatma Varank’ın onayı ile Osmaneli belediyesine  tahsis işlemi tamamlandı.

Sakarya Nehri kıyısında Haceloğlu ve İnönü Mahalleleri sınırları içinde hazine arazisinin “Millet Bahçesi”yapılmak üzere Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve Bakan Yardımcısı Fatma Varank’ın onayı ile belediyeye  tahsis işlemi tamamlandı.

Osmaneli Belediyesi hazineden tahsis edilen alan ve kendisine ait olan alanında ilavesiyle 120.000 m2 büyüklüğünde bölgemize örnek olacak “Millet Bahçesi Parkı”inşaatına havaların düzelmesi ile başlayacağını belirten Belediye

Bu projemiz için destek olan ve desteğe devam edecek olan Cevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum,Gençlik ve Spor Bakanımız Muharrem Mehmet Kasapoğlu,Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez,Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ve Milletvekilimiz Selim Yağcı’ya teşekkür ediyoruz" dedi.

Bu haber 80 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BİLECİK İL SAĞLIK MÜDÜRÜ UYARDI
BİLECİK İL SAĞLIK MÜDÜRÜ UYARDI
Osmaneli Kapalı pazar yerinde yangın!
Osmaneli Kapalı pazar yerinde yangın!